Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

Dereń sok z derenia 100% 500 ml

24.90 zł

Działanie:

Sok z derenia jest to naturalna receptura, bez żadnych barwników i konserwantów. Owoce derenia, z których wytwarzany jest sok zawierają bardzo dużo witaminy C, P, A a także makro i mikro-związki ( głównie związki żelaza), kwasy organiczne, antyoksydanty, biostymulatory, pektyny, garbniki cukry oraz wiele innych substancji mineralnych ważny dla funkcjonowania naszego organizmu.

Same owoce z derenia jadalnego są idealnym surowcem wykorzystywanym w medycynie tradycyjnej. Owoce derenia działają zbawiennie na przemianę materii, dzięki nim zostaje przywrócona równowaga metaboliczna, a w zwiazku z tym także doskonały stan zdrowia i dobre samopoczucie. W skład soku wchodzą naturalnie występujące cukry, bez sztucznych dodatków.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii. Po otwarciu spożyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce. Stosować 2x dziennie po 25 ml na pół godziny przed posiłkiem.