Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

EkaMedica Dereń sok 500 ml

24.90 zł

  Owoce derenia o charakterystycznym, cierpkim smaku, mogą zawierać nawet do 200 mg witamin C na 100 g.
  Owoce derenia przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stanu naczyń krwionośnych, mięśnia sercowego oraz krzepliwości krwi.
  Dereń wspomaga profilaktykę zdrowia u mężczyzn, przyczyniając się do utrzymania prawidłowego stanu układu moczowego i płciowego.

  SKŁADNIKI
  Sok z owoców derenia 100%, wyprodukowano z puree z owoców derenia (Cornus mas), standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C.
  Porcja dzienna 50ml zawiera 75mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS.
  % RWS realizacja dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

  PRZECIWWSKAZANIA
  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
  Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry