Sklep zielarsko-medyczny Zdrowie i Uroda - internetowy sklep zielarski - sklep zielarski internetowy - sklep zielarski online

CETAPHIL, Restoraderm balsam, 295ml

39.99 zł

Balsam do nawilżania twarzy i ciała Cetaphil Restoraderm pozwala właściwie dbać o delikatną skórę niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Właściwości: Balsam ma lekką, kremową konsystencję. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i przynosi zadowalające efekty. Kompozycja składników stworzona na bazie najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii, odbudowuje ceramidy naturalnie występujące w skórze. Pozostałe składniki odbudowują warstwę hydrolipidową skóry, utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia i uzupełniając brakujące lipidy. Dzięki hipoalergicznej formule pozbawionej konserwantów i substancji zapachowych, balsam nie podrażnia skóry. Wręcz przeciwnie, składniki łagodzące przynoszą szybką ulgę swędzącej skórze.

Wskazania: balsam rekomendowany jest do codziennego użytku w celu nawilżania i ochrony skóry dzieci i niemowląt. Zalecany jest w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej.

Sposób użycia: nanieść na skórę całego ciała, co najmniej raz dziennie lub częściej, jeśli tak zaleci lekarz.